9 TÝŽDENNÝ KOUČINGOVÝ PROGRAM: OD NULY AŽ NA TRH
BONUS: NÁVOD A ROZVRH NA TVOJU PRVÚ VIANOČNÚ AKCIU!

na online trhu už na vianoce 2020:

  • V 9-tich týždňoch prejdeme od výberu oblasti podnikania až ku prvej spustenej kampani na sociálnych sieťach. Staneš sa samostatnou online podnikateľkou!
  • Ponúkam ti 1:1 konzultácie a skupinové telefonáty v malej skupine účastníkov. Odpovedám na tvoje otázky a individuálne konzultujem presadenie tvojho biznisu po celú dobu trvania programu.
  • 100% ťa podporím s technickým nastavením webstránky a prepojením na sociálne médiá, tvojím vlastným koučingovým produktom a nastavením platobného styku.
  • ​Vysvetlím ti, ako funguje celý predajný proces v online svete. Od prvého kontaktu s potenciálnym zákazníkom až po predaj. 
ČO JE OBSAHOM TOHTO KOUČINGOVÉHO PROGRAMU?
1. KURZOVÁ ČASŤ (Témy každého týždňa vidíš na grafe nižšie. Témy majú formu nahraných prezentácií, návodov a šablón)

2. NEOBMEDZENÁ PÍSOMNÁ PODPORA (možnosť dohodnutia si 1:1 videohovorov so Zuzanou-mentorkou niekoľkokrát do mesiaca)

3. BIZNIS PLÁN (vďaka nemu budeš mať všetko zoštruktúrované a budeš bez rozptýlenia postupovať za svojím cieľom)

4. ZOOM ROZHOVORY (buď v malej skupinke účastníkov programu alebo 1:1. spolu si prechádzame stratégiou, technickým nastavením a predajným procesom. V našich rozhovoroch preberáme konkrétne prípady, stratégie a prezentácie projektov ostatných účastníkov)

5. PODNIKATEĽSKÁ KOMUNITA (malá komunita online podnikateľov v súkromnej facebookovej skupine. Tu sa nachádzajú tie najvzácnejšie pohľady, koverzácie, inšpirácia a integrita. Staň sa súčasťou tejto komunity) 
AKO PREBIEHA PROGRAM? ČO JE NAŠÍM CIEĽOM?
KAŽDÝ TÝŽDEŇ JEDNA TÉMA

Každý týždeň začíname s bilanciou predošlého týždňa - čo potrebujeme dorobiť, čo sme stihli urobiť a čo nás čaká. Počas programu sme v neustálom kontakte. V programe sa hýbeme logicky, od úplného začiatku (aký biznis model si vybrať, ako špecifikovať vlastnú tému do podnikania) cez techniku (veľmi jasný návod, ktoré programy si vybrať a ako ich krok za krokom nastaviť) až po predajnú psychológiu (ako nastaviť reklamu a ako robiť úspešné predajné rozhovory)


ZÍSKAVAŠ BIZNIS PLÁN PRE ONLINE PODNIKANIE

Povedz zbohom nejasnej štruktúre. Hneď na začiatku získavaš biznis plán - dokument (niečo ako pracovný zošit), do ktorého si vpisuješ analýzu konkurencie, tvoje cieľe, storytelling ako aj popis tvojej cieľovej skupiny. S biznis plánom si si vždy na istom, že ti k daným krokom nič nechýba. S istotou a prehľadom postupuješ v rekordnom čase vpred. 


VSTUPUJEŠ DO NAŠEJ EXKLUZÍVNEJ KOMUNITY

Nie je to len facebook skupina. Je to komunita ľudí s rovnakými ambíciami ako máš ty, z rôznych oblastí a s rôznymi životnými príbehmi. Je to komunita ľudí, ktorí sa stanú tvojimi priateľmi, tvojou motiváciou a ľuďmi, na ktorých sa vždy môžeš obrátiť, keď túto podporu nenájdeš v svojom okolí. My vieme, že cesta online podnikania nie je vždy 100% šťastie a vždy sa nájdu ťažké momenty. V tomto programe sa navzájom podporujeme a učíme sa prechádzať týmito momentmi spolu.


MÁŠ PRI SEBE NEUSTÁLU PODPORU

Kurzová časť (tvoj vlastný prístup do exkluzívnej členskej sekcie s návodmi a prezentáciami) je len jedna časť programu. Každý týždeň si vo vlastnom tempe prechádzaš vedomosťami a návodmi v členskej sekcii. Pri každej téme však spoločne (aj vďaka roadmap) konzultujeme všetky tvoje analýzy a presadenie. Ak ti niečo nie je jasné alebo sa chceš poradiť s výsledkom, pracuješ so mnou a pýtaš sa tvojich nových priateľov v našej komunite. Tentokrát svoj biznis skutočne presadíš a do pár týždňov si reálne na trhu!
ČAS DO ZAČATIA TVOJEJ VIANOČNEJ AKCIE:
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

príklad konkrétneho postupu programom

SPOLOČNÝ BEZPLATNÝ ROZHOVOR CEZ ZOOM
PRED VSTUPOM DO PROGRAMU

Na tejto stránke dostať možnosť zarezervovať si nezáväzný 45 minútový telefonát - cez zoom alebo skype. 

Potom máš videohovor priamo so Zuzanou, v ktorom si prejdete tvoje preferencie a ciele, zodpovie ti otázky a pozriete sa spolu na to, ako môže vyzerať tvoj produkt a tvoje podnikanie už do 9-tich týždňov!

ÚSPEŠNÍ KLIENTI PO UKONČENÍ PROGRAMU A PO VSTUPE NA TRH
PRE KOHO JE URČENÝ TENTO KOUČINGOVÝ PROGRAM?
Objav úžasný svet online podnikania! Nauč sa ako sa stať mentorkou a pomáhaj ľuďom na celom Slovensku z pohodlia tvojej obývačky! Nepotrebuješ byť expertkou, potrebuješ mať cit pre ľudí a chuť naučiť sa nové veci. Ak je tvojím cieľom skutočná finančná nezávislosť a k tomu získavanie klientov alebo partnerov cez internet, potom je tento program priamo pre teba!
ČAS DO ZAČATIA TVOJEJ VIANOČNEJ AKCIE:
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Powered By ClickFunnels.com