STAŇ SA ONLINE MENTORKOU V 9-TICH TÝŽDŇOCH
Komplexný program s individuálnou podporou! 

V ČOM JE TENTO PROGRAM VÝNIMOČNÝ?

 • V 9-tich týždňoch prejdeme od výberu oblasti podnikania až ku prvej spustenej kampani na sociálnych sieťach. Staneš sa samostatnou online podnikateľkou!
 • Ponúkam ti 1:1 konzultácie a skupinové telefonáty v malej skupine účastníkov. Odpovedám na tvoje otázky a individuálne konzultujem presadenie tvojho biznisu po celú dobu trvania programu.
 • 100% ťa podporím s technickým nastavením webstránky a prepojením na sociálne médiá, tvojím koučingovým produktom a nastavením platobného styku.
 • ​Vysvetlím ti, ako funguje celý predajný proces v online svete. Od prvého kontaktu s potenciálnym zákazníkom až po predaj. 

Nauč sa podnikať online a staň sa jednou z prvých online mentoriek na slovensku!

PRE KOHO JE URČENÝ TENTO KOUČINGOVÝ PROGRAM?
Objav úžasný svet online podnikania! Nauč sa ako sa stať mentorkou a pomáhaj ľuďom na celom Slovensku z pohodlia tvojej obývačky! Nepotrebuješ byť expertkou, potrebuješ mať cit pre ľudí a chuť naučiť sa nové veci. Ak je tvojím cieľom skutočná finančná nezávislosť a k tomu získavanie klientov alebo partnerov cez internet, potom je tento program priamo pre teba. 
ČO JE OBSAHOM TOHTO KOUČINGOVÉHO PROGRAMU?
1. KURZOVÁ ČASŤ (Témy každého týždňa vidíš na grafe nižšie. Témy majú formu nahraných prezentácií, návodov a šablón)

2. NEOBMEDZENÁ PÍSOMNÁ PODPORA (možnosť dohodnutia si 1:1 videohovorov so Zuzanou-mentorkou niekoľkokrát do mesiaca)

3. BIZNIS PLÁN (vďaka nemu budeš mať všetko zoštruktúrované a budeš bez rozptýlenia postupovať za svojím cieľom)

SPOLOČNÝ BEZPLATNÝ ROZHOVOR PRED VSTUPOM DO PROGRAMU

Na tejto stránke dostať možnosť zarezervovať si nezáväzný 45 minútový telefonát - cez zoom alebo skype. 

Potom máš videohovor priamo so Zuzanou, v ktorom si prejdete tvoje preferencie a ciele, zodpovie ti otázky a pozriete sa spolu na to, ako môže vyzerať tvoj produkt a tvoje podnikanie už do 9-tich týždňov!

TVOJE VÝHODY S TÝMTO PROGRAMOM

Zabudni na zmätočné kurzy a programy, ktoré ťa nedokážu priviesť k cieľu. Podnikám niekoľko rokov v Nemecku a tento program sa formoval niekoľko rokov. Tento program ťa nenechá odbočiť a vždy tu budem pre teba na konzultáciu o výbere témy, nastavení webovej stránky alebo na nacvičenie predajného rozhovoru. Úspešné príbehy mojich klientov na Slovensku a zo sveta ponúkam len serióznym záujemcom o program. Ponúkam viac ako len návody. Ponúkam ti konkrétne rady a postupy, aby si si mohla vybudovať online podnikanie, ktoré ťa bude baviť a zarábať minimálne 4-ciferné mesačné príjmy.

 • UŠETRENIE ČASU: Keďže sa sám/a nemusíš starať o techniku, ale získaš konkrétne (laicky spracované) návody a moju dodatočnú podporu, oveľa rýchlejšie sa dostaneš k cieľu: úspešný online biznis. 
 • LEPŠIA AKO KONKURENCIA: Nadbehneš si na kilometre ďaleko pred svoju konkurenciu, keďže väčšina neimplementuje tie najnovšie stratégie (ak vôbec robia online marketing). 
 • NOVÉ STRATÉGIE:​ Využívame tie najnovšie stratégie, ktoré v roku 2020 fungujú najlepšie pre získavanie zákazníkov a partnerov pre tvoj biznis. Nie však prekomplikované teoretické nastavenia. Naším cieľom je ísť čo najskôr na trh a nerozptyľovať sa zbytočnými stratégiami.
 • ​​WEBOVÁ STRÁNKA A PRISTÁVACIE STRÁNKY: Landing Page je tá najdôležitejšia časť online biznisu. Je jedno, či robíš affiliate marketing, network marketing alebo získavaš nových klientov pre svoj biznis - tvoji budúci klienti ako prvú vidia tvoju landing page.  Ukážem ti, akú pozíciu majú pristávacie stránky (landing pages) v online podnikaní a ako ich využiť pre tvoj prospech.
 • NASTAVENIE EMAIL MARKETINGU: Nastavíme si email marketing. Vybuduj si databázu ľudí, ktorí ssa zaujímajú o oblasť tvojho podnikania. Čím väčší zoznam emailových adries budeš mať, tým si uplatníš dominantnejšiu pozíciu na trhu.
 • ​REKLAMA NA FACEBOOKU: Získaš expertné vedomosti tvorby reklamy na Facebooku, od technického nastavenia, tvorby reklamy až po optimalizáciu výsledkov. Nečakaj všeobecné články, ktoré si vieš nájsť na webe. Nauč sa, ako to robia svetoví podnikatelia a už nikdy viac nebudeš vyhadzovať budget von oknom.
 • ​UŠETRENIE NÁKLADOV - VYŠŠÍ ZISK Keď si rovnakú službu objednáš v agentúre, zaplatíš 5-cifernú sumu. V tomto balíku ušetríš niekoľko tisíc eur. K tomu ti zostanú všetky materiály, ktoré môžeš využiť pri budovaní ďalších biznisov. 
 • BUDUJ BIZNIS, NA KTORÝ BUDEŠ HRDÁ: Ukážem ti, čo musíš urobiť pre to, aby si v svojej brandži získal/a pozíciu experta. Zabudni na sporadické postovanie príspevkov na instagram, my ideme na trh ako profesionáli, v programe sa dozvieš viac a PR stratégiám

V rozhovore ponúkam pre užší výber uchádzačiek: 

recenzie úspešných účastníkov môjho programu na Slovensku a v zahraničí

podrobnú prezentáciu štruktúry programu 
s konkrétnymi témami 
a formami materiálov

podmienky vstupu do môjho programu, ceny, možnosti platby, administratíva

Powered By ClickFunnels.com