OD NÁPADU PO PREDAJ

V 10- tich týždňoch ideme z 0 na trh - 100% individuálna spolupráca

ČO ZÍSKAŠ S TÝMTO PROGRAMOM?

TVOJ BIZNIS NÁPAD: nemusíš mať jasnú predstavu, s čím podnikať. Niekedy je to lepšie. Musíš sa rozhodnúť na základe analýzy trhu a faktov! Ukážem ti návod, ako prídeš na to, v čom podnikať. (Minimálne ako tvoj prvý projekt.)
TVOJ VLASTNÝ PRODUKT: naučím ťa, ako vytvoriť vlastný digitálny produkt. Najčastejšie to je vlastný kurz, členská sekcia alebo dokonca poradenstvo, koučing alebo akadémia.
TVOJE TECHNICKÉ NASTAVENIE: strach pred technikou ťa nesmie odradiť. Ja ti techniku garantujem, podľa návodov v programe urobíš všetko krok za krokom a čo sa ti nebude dať urobím s tebou ja.
ONLINE PREDAJ VLASTNÝCH PRODUKTOV: na konci programu vstupuješ na online trh. Je to najlepší spôsob ako sa naučíš, čo tvoji klienti naozaj chcú.
Na rad prichádza optimalizácia, ktorú vykonávaš už ako samostatný/á podnikateľ/ka.
S odoslaním súhlasíš s našou Ochranou osobných údajov. Tvoje dáta spravujeme so starostlivosťou. 

VÝSLEDOK NAŠEJ SPOLUPRÁCE - predajný proces

Na grafike vyššie vidíš témy, ktoré spolu prejdeme v kurzovej časti, v roadmap a v individuálnych konzultáciách.
Budeš disponovať všetkým, čo potrebuješ na úspešný vstup na trh!

AKÉ POUŽÍVAME PROGRAMY A SOFTVÉRY?

Na výber máš z možnosti A alebo B - všetko spolu skonzultujeme :)

ALEBO ...

Z ČOHO SA SKLADÁ TENTO BIZNIS PROGRAM?

AKO PREBIEHA PROGRAM: OD TERAZ AŽ PO TVOJ BIZNIS

O PÔSOBENÍ ZUZANY PILČÍKOVEJ V ONLINE PODNIKANÍ


Zuzana založila akadémiu online podnikania na Slovensku začiatkom roka 2020. Jej misiou je umožniť každému vzdelanému a motivovanému biznis začiatočníkovi umožniť dynamický vstup na  online trh na Slovensku alebo v zahraničí.

"Nie som tu pre čiastkové riešenia. Kto reálne podniká vie, že nestačí vedieť jednu stratégiu a dokonca nestačí mať jednu webovú stránku. Ideme od nápadu až po predaj. Vstupom na trh sa podnikanie ešte len začína." 


AKO ZAČAŤ S VLASTNÝM ONLINE PODNIKANÍM?

PRIPRAVENÝ NA ÚSPEŠNÚ SPOLUPRÁCU? DOHODNI SI SO MNOU NEZÁVÄZNÚ VIDEOKONZULTÁCIU 

A POVEDZ ÁNO SVOJMU NOVÉMU ONLINE PODNIKANIU!

TVOJE VÝHODY S TÝMTO PROGRAMOM

☑️ UŠETRENIE ČASU: Keďže sa sám/a nemusíš starať o techniku, ale získaš konkrétne (laicky spracované) návody a moju dodatočnú podporu, oveľa rýchlejšie sa dostaneš k cieľu.

☑️ ​ LEPŠIA AKO KONKURENCIA: Nadbehneš si na kilometre ďaleko pred svoju konkurenciu, keďže väčšina neimplementuje tie najnovšie stratégie (ak vôbec robia online marketing). 

☑️ NOVÉ STRATÉGIE:​ Využívame tie najnovšie stratégie, ktoré v roku 2020 fungujú najlepšie pre získavanie zákazníkov a partnerov pre tvoj biznis. Nie však prekomplikované teoretické nastavenia. Naším cieľom je ísť čo najskôr na trh a nerozptyľovať sa zbytočnými stratégiami.

☑️ UŠETRENIE NÁKLADOV - VYŠŠÍ ZISK: Keď si rovnakú službu objednáš v agentúre, zaplatíš 5-cifernú sumu. V tomto balíku ušetríš niekoľko tisíc eur. K tomu ti zostanú všetky materiály, ktoré môžeš využiť pri budovaní ďalších biznisov. 

☑️ WEBOVÁ STRÁNKA A PRISTÁVACIE STRÁNKY: Landing Page je tá najdôležitejšia časť online biznisu. Je jedno, či robíš affiliate marketing, network marketing alebo získavaš nových klientov pre svoj biznis - tvoji budúci klienti ako prvú vidia tvoju landing page. Ukážem ti, akú pozíciu majú pristávacie stránky (landing pages) v online podnikaní a ako ich využiť pre tvoj prospech.

☑️ ​NASTAVENIE EMAIL MARKETINGU: Nastavíme si email marketing. Vybuduj si databázu ľudí, ktorí ssa zaujímajú o oblasť tvojho podnikania. Čím väčší zoznam emailových adries budeš mať, tým si uplatníš dominantnejšiu pozíciu na trhu.

☑️ ​REKLAMA NA FACEBOOKU: Získaš expertné vedomosti tvorby reklamy na Facebooku, od technického nastavenia, tvorby reklamy až po optimalizáciu výsledkov. Nečakaj všeobecné články, ktoré si vieš nájsť na webe. Nauč sa, ako to robia svetoví podnikatelia a už nikdy viac nebudeš vyhadzovať budget von oknom.

O MENTORKE ZUZANE PILČÍKOVEJ

OTÁZKA: AKO SOM SA DOSTALA 
Z NOVEJ BANE DO DUBAJA?

Pracovala som ako IT dátová analytička vo Viedni a moja pozícia ma limitovala. Bavilo ma viac oblastí a chcela som rásť rýchlejšie - vedela som, že v bežnej firme zostať nemôžem.
Mala som sen o tom, že sa presťahujem do tepla a budem žiť pri mori. Zároveň som sa nechcela viazať len na jednu krajinu - chcela som byť schopná pracovať z kadiaľkoľvek na svete.
S mojimi medzinárodnými online projektmi žijem presne tak, ako som snívala a dlho sa bála vysloviť nahlas. Teraz podporujem ostatných ako som ja, aby neriskovali a vytvorili stabilné podnikanie, ktoré bude vyzerať podľa ich predstáv. 
Dohodni si biznis konzultáciu so mnou a v tebou vybranom termíne ti umožním 45 minútový videohovor, v ktorom ťa vypočujem, navediem 
a dokonca sa môžeme rozhodnúť o spolupráci.